EKOPROGRES HRANICE®, a.s.

EKOPROGRES HRANICE®, a.s. je podnik, který zajišťuje technologické dodávky vodohospodářských investičních celků a vyrábí pro tyto celky a jejich údržbu řadu strojů a zařízení. Jedním z velice atraktivních vodohospodařských programů jsou čistírny odpadních vod, které mohou zajímat i Vás.

Společnost byla založena jako jedna z prvních, zcela privátních, akciových společností.

Zápis do obch. rejstříku 17.1.1991 Krajský soud Ostrava, spis. značka B 71
Kontakty: Ing. Anežka Jiříčková - ředitel společnosti  - email: anezka.jirickova@ekoprogres.cz
Ing. Martina Spilková - ředitel marketingu  - email: projekce@ekoprogres.cz

Pracovníci společnosti navazují na dlouholetou tradici v této činnosti, která je v Hranicích více než stoletá. Sídlo společnosti je v původní budově firmy Pavézka, která byla jedním ze zakladatelů této hranické tradice. Hlavním předmětem činnosti společnosti jsou:

  • výroba, dodávky a rekonstrukce technologických zařízení pro vodohospodářské stavby jako jsou například čistírny odpadních vod, komunální ČOV, Kombiblok, úpravny pitné vody, různé čerpací stanice a další investiční celky.
  • u investičních celků zajišťujeme kompletní projektovou přípravu, vlastní výrobu, dodávky a montáž technologických zařízení vč. elektroinstalace a řídícího systému, komplexního vyzkoušení a uvedení do provozu se zaškolením obsluhy.
  • při realizaci zakázek úzce spolupracujeme s řadou stavebních dodavatelů, za jejichž dodávku můžeme převzít garance.
  • doplňující činností společnosti je poradenské činnost pro investory v rámci které může zajistit projekt financování zamýšlené akce a zajistit prostředky pro jejich realizaci.

 Kde nás najdete


ZVĚTŠIT MAPU


Česky English Deutch

Kontakt

EKOPROGRES HRANICE a.s.

Třída 1.máje 1013
75301 Hranice I - Město
+420.581 603 314
+420.737 248 271
00562301
DIČ CZ00562301
datová schránka:
nscuyhi